LogoADKSolid

ADKSolid to firma kojarzona przede wszystkim z tworzeniem oprogramowania zintegrowanego z 3D CAD SOLIDWORKS®. Jednak nasz zespół nigdy nie stoi w miejscu i ciągle brniemy do przodu w poszukiwaniu i tworzeniu nowych projektów czy narzędzi, które ułatwią, usprawnią i zwiększą wydajność naszej pracy i pracy naszych Zleceniodawców.

Makra

W trakcie tych kilku lat istnienia na polskim rynku, przy okazji tworzenia makr i dodatków do SOLIDWORKS® zauważyliśmy, iż istnieje deficyt baz z modelami, które konstruktorzy mogliby implementować do swoich projektów w zależności od potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, iż nie każda firma dysponuje komfortem czasowym przy realizacji konkretnego projektu, który umożliwia samodzielne tworzenie wszystkich niezbędnych modeli do danego zlecenia. Ponadto mając spory bagaż doświadczeń wiemy, iż często względy ekonomiczne wymuszają na firmach korzystanie z usług podwykonawców, którzy taniej i szybciej realizują dane zlecenia.

ADKSolid poszerzając wachlarz swoich usług i narzędzi oferowanych Klientom udostępnia swój nowy projekt – PKMCAD czyli POLSKIM KATALOGIEM MODELI CAD, w którym, poprzez portal sprzedażowo-informacyjny, będzie prezentować i udostępniać Użytkownikom modele 3D CAD.

Z rozwiązań ADKSolid korzystają między innymi:

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17